Co je zastavárna

Mnozí lidé dosud, mnoho let po naší sametové revoluci, nevědí nic o zastavárnách, které fungovaly již za první republiky a fungují po celém světě dosud. Je to v podstatě firma, která Vám půjčí finanční hotovost ihned a bez ručitelů a to po přinesení Vašeho předmětu-např. Zlata, elektroniky, el. nářadí, bílé elektroniky apod.

Po dobu trvání zástavní smlouvy, která se sepíše je Váš předmět uložen ve skladu provozovny a jste stále majitelem zastaveného předmětu. Po vrácení finančního obnosu s navýšením, které činí 7% z půjčené částky za každý kalendářní týden. Pro Vaši představivost je to 70 Kč úroku z půjčeného obnosu 1.000 Kč po dobu 1 týdne. Zvažte sami, týden před výplatou Vaší mzdy Vám "odejde"pračka a prát musíte, máte malé dítě a do výplaty čekat nemůžete.

Nemáte se koho zeptat, nebo se nechcete před sousedy, známými, nedejbože rodinou ztrapňovat, tak vezmete prsten z rodinné šperkovnice a u nás během 3 minut odejdete s obnosem, který Vám zabezpečí opravu pračky a Vy víte, že jste prsten nemuseli prodat ale jen si ho uschovali do našeho trezoru po dobu 1 či více týdnů.

Vaše předměty jsou u nás uschovány v bezpečí, máme trezory, provozovny zamřížovány, opatřeny signalizačním zařízením, vyvedeným na pult centrální ochrany s výjezdovou ozbrojenou skupinou a ozbrojeným personálem. Navíc je vše pojištěno u kvalitní pojišťovny.

Kromě toho je možno u nás zakoupit řadu předmětů, od zlata, přes fotoaparáty, mobilní telefony,notebooky, tablety,  lyže a přezkáče a celou škálu zajímavého zboží.

Masarykovo nám.38, Vyškov, 682 01, tel/fax: 517 343 338
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2015. All Rights Reserved.